PRZYGODA DLA CAŁEJ RODZINY

Imprezy terenowe z cyklu Auto Świat 4x4 Family Adventure to weekendowe zmagania na trasach terenowo-turystycznych. W zależności od grupy, uczestnicy pokonują trasę TURYSTYCZNĄ lub ADVENTURE, podziwiając lokalne zabytki i osobliwości.

Trasę Turystyczną można przejechać dowolnym samochodem z napędem na 4 koła.

Trasa Adventure, na której startują przygotowane samochody terenowe, naszpikowana jest trudniejszymi  zadaniami w terenie, które są sprawdzianem dla ludzi i maszyn.

Wszystkich uczestników czekają zadania sprawnościowe dla dorosłych i dla dzieci, punkty fotograficzne oraz próby samochodowe. Najważniejszą niezmienną zasadą, która towarzyszy nam od początku, jest brak twardej rywalizacji i dobra rodzinna zabawa.

Na każdej z imprez uczestnicy odbywają podstawowe szkolenie z jazdy w terenie realizowane na specjalnie przygotowanymi samochodami Mitsubishi.

Każda z tras będzie rozpoczynać się i kończyć na terenie ośrodka, który będzie stanowił bazę imprezy. Impreza jest płatna dla uczestników a trasy przewidziane są na udział do 50 załóg.

Właściwa część tras na imprezach terenowych 4x4 Family Adventure jest dostępna wyłącznie dla zapisanych uczestników, którzy zgłosili się i opłacili wpisowe.