Galerie
4x4 Family Adventure - czekamy na kolejny sezon
Ponad 60 załóg stanęło na starcie jesiennych edycji naszej offroadowej zabawy AŚ 4x4 Family Adventure. We wrześniu przemierzaliśmy trasy Jury Krakowsko-Częstochowskiej, a w październiku zameldowaliśmy się w pięknych, magicznych Górach Sowich
Mitsubishi L200 Monster - terenowy potwór
Z pomocą doświadczonego pilota rajdowego seryjne Mitsubishi L200 udało się zamienić w terenowego potwora. Koszt przeróbek sięgnął jednej piątej ceny nowego auta
Opony do 4x4 - nigdy na każdą okazję
Użytkownicy samochodów osobowych mają łatwo: zmieniają opony tylko sezonowo, pilnując, by zimą nie jeździć na letnim ogumieniu (i odwrotnie!). W przypadku aut terenowych wybór jest znacznie większy, a ideałem każdego kierowcy wykorzystującego swoje auto zarówno poza asfaltem, jak i na szosie są... cztery (!) komplety kół w garażu. Po co aż tyle?
Upalnie jak na Jurze
Blisko 50 załóg zameldowało się na starcie pierwszej powakacyjnej edycji naszej offroadowej zabawy AŚ 4x4 Family Adventure w Podlesicach na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Jak zwykle uczestnicy FA rywalizowali na dostępnej dla klasycznych SUV-ów trasie turystycznej oraz bardziej wymagającej adventure. Zapraszamy na fotorelację z trzeciego etapu tegorocznej imprezy AŚ 4x4 Family Adventure.
Auto Świat 4x4 Family Adventure Pałuki
Świetna pogoda, urokliwa okolica, urozmaicone trasy, mnóstwo atrakcji i zadowolone miny uczestników. Tak w telegraficznym skrócie można podsumować drugą tegoroczną edycję AŚ 4x4 Family Adventure.
Ruszamy do Pałuk!
Już dzisiaj rusza kolejna impreza z cyklu Auto Świat 4x4 Family Adventure. Tym razem uczestnicy spotkają się w Pałukach. Jak zawsze czeka ich możliwość rywalizacji na trasie turystycznej i adventure oraz cała masa innych atrakcji.
więcej
Mapa Imprez
Zgłoś się już dziś
Wybierz lokalizację, Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora i wyślij swoje zgłoszenie.
mapa 4x4
Partnerzy
Organizatorzy