powrót

Nowa odsłona zabawy

Udostępnij:
Foto: IMG_0163

W sezonie 2016 przygotowaliśmy wiele niespodzianek i nowe miejsca spotkań.

Imprezy Family Adventure to już znak rozpoznawczy naszego magazynu. Są stałym elementem w kalendarzu zarówno dla redakcji, jak i coraz większej grupy naszych czytelników.

Wybraliśmy już miejsca i przygotowujemy trasy. Nie chcemy zepsuć niespodzianki, ale wszystkie szczegóły zdradzimy już wkrótce.

Podobnie jak w latach ubiegłych uczestnicy cyklu imprez będą mogli się bawić na trasach turystycznych, które można przejechać klasycznym SUV-em, oraz adventure przygotowanych z myślą o twardych prawdziwych terenówkach. W tym roku powrócimy do klasyfikacji zespołowej, która będzie wymagała współpracy przy rozwiązywaniu zagadek oraz pokonywaniu przeszkód terenowych.

Tradycyjnie odbędą się cztery imprezy w sezonie (dwie przed wakacjami i dwie po wakacjach), które będą zlokalizowane w ciekawych miejscach w Polsce. Stawiamy na etnografię i piękne widoki oraz trasy atrakcyjne pod względem terenu. Nie zabraknie konkurencji przygotowanych dla dzieci oraz wielu niespodzianek, ponieważ Family Adventure to także interesująca forma zwiedzania Polski.

Spotkacie nas też na piknikach, które zorganizujemy w kilku dużych miastach. Na imprezach będziecie mogli wziąć udział w motoryzacyjnych konkursach i wygrać atrakcyjne gadżety.

Dla przypomnienia atmosfery naszej zabawy kilka zdjęć z AŚ 4x4 Family Adventure z roku 2015.

Zobacz galerię
Pobierz galerię
Udostępnij:
Żródło: Auto Świat
Zobacz również:
Mapa Imprez
Zgłoś się już dziś
Wybierz lokalizację, Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora i wyślij swoje zgłoszenie.
mapa 4x4
Partnerzy
Organizatorzy